Darmowa dostawa od 1 ekstraktu w Polsce i od 2 ekstraktów do pozostałych krajów UE.

OllywellGuide

Zadaj pytanie odnośnie grzybów funkcjonalnych, adaptogenów, naszych produktów teraz, a dzięki technologii AI 💬 opartej na wiedzy z artykułów naukowych i naszej ekspertyzie otrzymasz natychmiast odpowiedź na trudne pytania.

Pytania i odpowiedzi

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania ekstraktów z grzybów lub ziół?

Nie zaleca się stosowania naszych ekstraktów w okresie ciąży, laktacji lub u dzieci. Jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem ekstraktów. Nie zaleca się stosowania ekstraktów z substancjami odurzającymi i ważne jest, aby przerwać stosowanie w przypadku jakichkolwiek indywidualnych działań niepożądanych. Szczegółowe przeciwwskazania można znaleźć na stronie produktu.

Kiedy zacznę zauważać efekty stosowania kropli?

Efekty można zacząć zauważać już po pierwszym użyciu. Aby uzyskać optymalne rezultaty, zalecamy stosowanie kropli nieprzerwanie przez kilka miesięcy, a następnie przerwę trwającą od jednego do czterech tygodni. Regularne spożywanie jakichkolwiek suplementów, w tym ekstraktów z grzybów, może prowadzić do rozwoju tolerancji organizmu, co oznacza, że z czasem ta sama dawka może stać się mniej skuteczna. Robienie przerw pomaga zresetować reakcję organizmu na suplement.

Jak opisać smak płynnych ekstraktów z grzybów?

Nasze płynne ekstrakty grzybowe mają lekko gorzki i ziemisty smak, ze względu na obecność triterpenoidów i polisacharydów w grzybach. Smak może się różnić w zależności od rodzaju grzyba użytego w ekstrakcie, a niektóre ekstrakty mogą mieć również lekko słodki lub orzechowy smak.

Czy wasze produkty są odpowiednie dla wegan?

Tak, nasze produkty są przyjazne dla wegan, ponieważ nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.